Menu Close

„Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis Jonavoje

Jonavos sporto arenoje, 2023 m. gegužės  28 d., įvyko aštuntasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis, kuriame dalyvavo ir Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” ugdytinių komanda (Tomas D., Nauris G., Lukas M., Meida D., Smiltė S., Gustė P., mokytoja Loreta ir mokytoja Alvyda). Kiekviena komanda, sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui. Jonavoje vykusiame renginyje mažuosius sportininkus aplankė bei savo dėmesį skyrė krepšininkas Domantas Šeškus.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPASkip to content