Menu Close

Projektai

2023 m. rugsėjo mėn. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas’’ įsijungė į projektą ,,Futboliukas” – tai vienas iš Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos “Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projektas. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę ,,Smagaus futbolo žaidimo koncepciją”, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Kaišiadorių rajono Pravieniškių lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ programoje ,,Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose” dalyvauja nuo 2012 m.

2018 m. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas’’ įsijungė į respublikinį projektą ,,Lietuvos mažųjų žaidynės”. Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ –  puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.2020 m. spalio mėn. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas’’ įsijungė į respublikinį projektą „Sveikatiada“. Projekto iniciatyva siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą darželyje. Vaikai kviečiami smagiai ir jiems patraukliomis priemonėmis ugdyti (is) supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą. „Sveikatiada“ siūlo smagius ir originalius renginius, skatinančius sveiką gyvenimo būdą, įvairias viktorinas, konkursus, aktyvias veiklas.

Projektas Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0041 „Virtualios ikimokyklinio ugdymo aplinkos formavimo pilotinis modelis”

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis „Vaikystės dvaras“
Projektas „Virtualios ikimokyklinio ugdymo aplinkos formavimo pilotinis modelis“
Projekto įgyvendinimo trukmė: 2019 m. lapkričio mėn. – 2021 m. lapkričio mėn.

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla – darželis „Vaikystės dvaras“ kartu su partneriais: Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“,  Kaišiadorių r. Gudienos mokykla – darželis „Rugelis“,  Kaišiadorių r. lopšelis – darželis „Spindulys“,  Kaišiadorių r. Pakertų lopšelis – darželis, Kaišiadorių r. Žaslių lopšelis – darželis „Žaliasis klevelis“ vykdo projektą iš ES socialinio fondo lėšų.

Mokyklos susijungė į bendrą grupę siejamos bendro tikslo – sukurti inovatyvų virtualaus ikimokyklinio ugdymo aplinkos formavimo modelį kuris pagerins ikimokyklinio ugdymo kokybę Kaišiadorių r. Šis modelis bus paremtas švietimo filosofija STEAM, kuri skatina mokymo procesą organizuoti taip, kad būtų panašus į realų gyvenimą ir orientuotas į šiuo metu paklausias sferas: mokslą, technologijas, inžineriją, matematiką. Kuriamas inovatyvus modelis padarys ugdymo procesą inovatyvesnį , skatinantį iniciatyvas bei talentų ugdymą. Planuojami užsiėmimai, renginiai, mokymai, programos ir kitos veiklos projekte bus netradicinės, įtraukiančios visą mokyklų bendruomenę ir skatinančios tobulėti tiek vaikus, tiek pedagogus.

Skip to content