Menu Close

Darželių sporto žaidynės ,,Saugūs, sveiki, vikrūs”

2023 m. gegužės 22 d., Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” ir Rumšiškių gimnazijos Dovainonių skyriaus priešmokyklinukų komandos,  vyko į darželių sporto žaidynes ,,Saugūs,  sveiki, vikrūs”. Varžybos vyko Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadione. Varžybas organizavo ir vykdė Kaišiadorių švietimo ir sporto centras, Kaišiadorių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatas. Varžybose dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės, Širvintų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų ir Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai. Renginio tikslas – siekti, kad vaikai susidomėtų sportu, tobulėtų fiziškai, dvasiškai ir patirtų natūralų judėjimo džiaugsmą. Komandos dalyvavo iš anksto parengtose rungtyse. Visi varžybų dalyviai apdovanoti šventės organizatorių medaliais. 

 

Skip to content