Menu Close

Šventinis rytmetys ,,Rudens gėrybių pilni krepšeliai”

2023 m. rugsėjo 28 d. Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” kieme vyko rudens šventinis rytmetys ,,Rudens gėrybių pilni krepšeliai”.
Ruduo dar šiltas ir švelnus, išmarginęs linksmai lapus, sunokinęs soduose įvairiausius vaisius, daržuose užauginęs gausybę daržovių, pakvietė darželio bendruomenę į nuotaikingą Rudens šventę. Visi drauge kūrė mandalą iš įvairių vaisių, daržovių bei kt. gamtinės medžiagos. Vėliau mokytoja Loreta pakvietė visus drauge nupiešti rudenį ant paruošto audinio, tapetų pasirinkta technika. Pasidžiaugus sukurtais piešiniais, visus dalyvavusius, Rudenėlis pakvietė pavaikščioti po darželio kiemą ir surasti ten pasislėpusių siurprizų. Šios šventės metu vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti su rudenio spalvomis, gėrybėmis bei skatino jų smalsumą tyrinėti. Darželio kieme skambėjo vaikų juokas. Rudenėlis paliko pilnas kraiteles sultingų obuolių, kuriais draugiškai visi vaišinosi.

Skip to content