Menu Close

Projektas ,,Sodininko pasaulis 2023″

Pravieniškių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas” įgyvendiname ilgalaikį, tęstinį projektą ,,Sodininko pasaulis”. Projekto tikslas – suteikti vaikams žinių apie augalus, sodo darbus ir ekologiją, sveiką mitybą, įtraukiant tėvus ir kitus bendruomenės narius. Projekto metu vaikai įsitraukė į įvairias patirtines veiklas, po to apmąstė savo patirtis, padarė tam tikras išvadas. Vaikai naudojo įvairius patirties kaupimo būdus (stebėjimą, bandymą, klausinėjimą), skatinančius juos tyrinėti, eksperimentuoti, savarankiškai domėtis, veikti. Projekto metu pasiūlytos veiklos, skatino vaikų susidomėjimą ir kėlė jiems naujų iššūkių, žadino kūrybingumą, tyrinėjimą, eksperimentavimą, padėjo savarankiškai ieškoti atsakymų, spręsti problemas. Mokytojos suteikė vaikams laisvės išbandyti naujus dalykus. Vaikai galėjo sėti sėklas, stebėti augimą, prižiūrėti mažus daigelius, skinti ir ragauti užaugintas daržoves, uogas, ruošti dirvą žiemai. Vaikus skatino mokytis per žaidimus, eksperimentus ir kitas praktines veiklas.

 

Skip to content