Menu Close

Pilietiškumas – tai vertybė, kurią auginame nuo mažų dienų


Kaišiadorių meno mokykloje, 2023 m. vasario 9 d., vyko Vasario  16–osios,  Lietuvos valstybės atkūrimo 105-ųjų metinių minėjimas-koncertas. Meninio ugdymo mokytojas Stanislovas su ,,Drugelių” ir ,,Boružiukų” grupių ugdytiniais dalyvavo koncerte. Šventės svečiams Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” vaikai giedojo Tautišką giesmę. Vasario 13-15 d. darželio ugdytiniai gilino žinias apie Lietuvą. Darželio aplinka ir grupių langai buvo puošiami trispalviais akcentais, organizuojami renginiai ir veiklos, iškilmingai giedamas Lietuvos valstybės himnas. Vaikučių kūrybiniai darbeliai, muzikiniai kūriniai, šokiai buvo skirti šiai prasmingai šventei. Tikimės, kad organizuotos veiklos, palietė vaikų širdeles, skatins juos domėtis ir didžiuotis sava šalimi.

Skip to content