Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės 2023

Baigėsi pirmasis devintojo Lietuvos mažųjų žaidynių sezono etapas. Šiemet Lietuvos mažųjų žaidynės dalyvius pasitiko atsinaujinusios – visos projekto veiklos yra paremtos Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kartu su partneriais iš Didžiosios Britanijos sukurtu unikaliu Lietuvos fizinio raštingumo modeliu. Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” ugdytiniai su mokytojomis sėkmingai įveikė pirmąjį etapą. Pirmojo etapo metu visus virtualius užsiėmimus vedė aukščiausios kvalifikacijos fizinio ugdymo mokytojai, kurie kvietė lavinti skirtingas fizines ypatybes, formuotis judėjimo įgūdžius bei patirti judėjimo džiaugsmą. Kiekvieno užsiėmimo metu treneriams talkino ir vaikams šypsenas kėlė darželinukų ypač pamiltas talismanas Ąžuolas. Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelyje-darželyje  ,,Ąžuoliukas” projektą koordinuoja Loreta Genevičienė ir Alvyda Malinauskienė.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes jau devintus metus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Įvykusių užsiėmimų akimirkos

Skip to content