Menu Close

Edukacija ,,Žvilgsnis į paslaptingą bičių gyvenimą“

2024 m. balandžio 16 d. darželio vaikai buvo įtraukti į nuostabų pasaulį, kurio dalis yra bičių avilys. Tokios veiklos ne tik suteikia vaikams galimybę iš arti pažinti gamtą, bet ir skatina jų norą mokytis ir tyrinėti pasaulyje vykstančius procesus, pažadina vaikų smalsumą. Renatas, Orijaus tėtis, ne tik papasakojo vaikams apie bitininkystę ir bičių gyvenimą, bet ir leido jiems tiesiogiai patirti tai, kas slepiasi už bičių darbų ir medaus gamybos. Renato pasakojimas atskleidė daugybę paslapčių apie bitininkystę. Vaikai sužinojo apie bičių motinėlę, kuri veda bičių bendruomenę, ir darbininkes, kurios aktyviai renka nektarą ir gamina medų. Bet tai nebuvo tik pasakojimas – Renatas leido vaikams pačiupinėti bičių namelį – avilį, ir net pasimatuoti bitininko kostiumą su kepure. Be to, vaikai turėjo galimybę pažvelgti į bitininkystės įrankius – visus tuos įdomius daiktus, kurie padeda bitininkams rūpintis bičių bendruomene ir medaus gamyba. Renato užduotis nebuvo tik išmokyti vaikus apie bitininkystę, bet ir paskatinti juos gerbti ir mylėti gamtą. Jo įdomi veikla leido vaikams suvokti, kad mes esame susiję su viskuo aplink mus – nuo mažiausių bitelių iki didžiųjų medžių. Ačiū Orijaus tėčiui Renatui už padovanotą edukaciją darželiui, o mokytojai Astai už iniciatyvą, kuriant įkvepiančią mokymo (si) aplinką.

Skip to content