Menu Close

Edukacija ,,Margučių dirbtuvėlės“

2024 m. kovo 27 d., Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas” metodinėje salėje, ,,Boružiukų” grupės ugdytiniai su tėveliais dalyvavo edukacijoje ,,Margučių dirbtuvėlės“. Tai puiki galimybė ugdytiniams ir jų tėveliams susitikti, išreikšti savo kūrybiškumą ir kurti spalvingus Velykų margučius. Šis renginys skatino tėvų ir vaikų bendradarbiavimą ir partnerystę. Tėvai galėjo aktyviai dalyvauti kartu su savo vaikais, padedant jiems kurti margučius ir kartu leisti smagiai laiką. Visi dalyviai turėjo galimybę išreikšti savo individualumą ir kūrybiškumą, kurdami unikalius ir spalvingus Velykų margučius. Šis renginys ne tik skatino kūrybiškumą, bet ir sustiprino tėvų ir vaikų ryšius, prisidėdamas prie šeimų bendravimo ir draugystės.

 

Skip to content