Menu Close

Dalyvaujame projekte ,,Futboliukas”

Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) inicijuoja ir organizuoja Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniams projektą „Futboliukas“, kuris vykdomas 2023 m. spalio 1 d. – 2024 m. gegužės 31 dienos. Šiais mokslo metais Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas” įsijungė į respublikinį projektą „Futboliukas“. Projekto tikslas – populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ugdymo įstaigos patalpose. Kiekvieną mėnesį ugdytinių laukia nauji išbandymai ir iššūkiai. Projekto „Futboliukas“ kelionę pradėjome logotipo kūrimu, taip pat kiekviena grupė sukūrė savo Futboliuko taisykles, atliko interaktyvias užduotis, susijusias su futbolu. Žinoma, nepamiršome ir pačio futbolo žaidimo, pradėjome mokytis varytis kamuolį įvairiomis trajektorijomis. Kiekvieną mėnesį vykdome naujus ir vis įdomesnius bei sudėtingesnius iššūkius, tad ši Futboliuko kelionė kiekvienam vaikui ir mokytojoms suteikia daug džiugių emocijų ir naujų žinių. 2023 m. gruodžio 20 d. ugdytiniai dalyvavo linksmiausiame ir smagiausiame renginyje „Futboliuko Kalėdos“. Vaikai, pasipuošę nykštukų kepuraitėmis,  ieškojo pasimetusių futbolo kamuolių. Po to, įveikdami kliūtis, žingsniavo į ledo šalies futbolo stadioną. Suradus kamuolį visi kartu žaidė futboliuką. Žaisti buvo smagu ir įdomu.
Skip to content