Menu Close

Susitikimas su Amsiu

2023 m. birželio 7 d. direktorės Vilmos Uzialko iniciatyva buvo organizuota saugaus eismo pamokėlė ir praktinis užsiėmimas darželio vaikams. Vaikus su saugaus eismo kelyje taisyklėmis supažindino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėja, bendruomenės pareigūnė Neringa Perlytė – Alionienė. Pareigūnė parodė filmukus „Policijos bičiulio Amsiaus patarimai“. Kartu su vaikais aptarė pavojingas situacijas gatvėje ir kaip jų išvengti. Priminė, atšvaitų svarbą, bei kaip teisingai pereiti gatvę. Darželio kiemas virto „miesteliu“ su gatvėmis, kelio ženklais, šviesoforais ir perėjomis. Vaikai aiškinosi, ką reikia žinoti apie saugų eismą, kaip elgtis gatvėje ir šalia jos, kurioje vietoje reikia pereiti per gatvę ir kaip įsitikinti, jog perėja saugi. Ypač vaikus pradžiugino „Amsio“ apsilankymas lopšelyje-darželyje. Policijos pareigūnė pasakojo ir apie tai, kad Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.” yra ne tik skambūs žodžiai, bet ir yra tikroji policijos misija.

Teksto autorė Loreta Genevičienė

Skip to content