Menu Close

Koncertas ,,Žiedas mamai”

2023 m.  gegužės 5 d. eilėraščių posmus, daineles, šokius savo ir susirinkusioms Pravieniškių mamytėms bei svečiams dovanojo ,,Spinduliukų”, ,,Bitučių”, ,,Boružiukų”, ,,Drugelių” grupių vaikučiai. Meninio ugdymo mokytojo Stanislovo Straševičiaus parengtą turtingą ugdytinių koncertinę programą papildė sportinių šokių klubo ,,Efektas” (vadovas Nerijus Kimbirauskas, Viktorija Baravykaitė) šokėjų Gabrielės Uzialko ir Roko Pukalsko bei mažųjų darželio šokėjų pasirodymai. Šiltais aplodismentais palydėtos koncerte dalyvavusios studijos “Tagretukas” (vadovė Jurgita Jašauskienė) iš Kaišiadorių dainininkės.
Koncerto besiklausiusias mamytes pasveikino lopšelio-darželio “Ąžuoliukas” direktorė Vilma Uzialko ir Pravieniškių seniūnijos seniūnas Kęstutis Marcinkevičius.
Pravieniškių salės kultūrinių veiklų koordinatorė Aušra Radzevičienė padėkojo pedagogėms, jų padėjėjoms bei pakvietė svečius apžiūrėti vaikučių piešinių, skirtų Motinos dienai parodą, eksponuojamą salės fojė. Už gražų bendradarbiavimą pagrindiniams renginio organizatoriams buvo įteiktos Rumšiškių kultūros centro direktorės Gražinos Kazanavičienės Padėkos.

Teksto autorė Aušra Radzevičienė.
Nuotraukų autorius Kęstutis Radzevičius.

Skip to content