Menu Close

Išvyka į Kaišiadorių Šv. Faustinos mokyklos – daugiafunkcio centro terapijų studiją

2023 m. balandžio 13 d. direktorė Vilma Uzialko ir mokytoja Loreta Genevičienė su ,,Boružiukų” grupės ugdytiniais lankėsi Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos – daugiafunkcio centro terapijų studijoje. Studijoje įvairiomis terapijomis yra ugdomas noras bendrauti, vystoma vaizduotė ir išradingumas, ugdoma koncentracija, lavinama stambioji ir smulkioji motorika, skirtingų formų ir spalvų pažinimas. Terapijų studijoje įvairiomis veiklomis  skatinamas džiaugsmo ir nusiraminimo pojūtis, pažinimas ir pasitikėjimas savimi. Vaikai aktyviai dalyvavo kamuoliukų terapijoje, smėlio terapijoje, audiovizualinėje ir kvapų terapijoje, šviesos terapijoje. Vaikai ne tik dalyvavo terapiniuose užsiėmimuose, bet vykdami į juos, mokėsi saugiai elgtis mikroautobuse, gatvėje, pažino naują, dar nematytą aplinką, grožėjosi sparčiai bundančia gamta, automagistralėje važiuojančiomis ,,fūromis”. Dėkojame Šv. Faustinos mokyklai – daugiafunkciniam centrui už priėmimą, Rumšiškių gimnazijai už pavežėjimą.

Skip to content