Menu Close

Išleistuvių šventė „Iškeliaujame į Žinių šalį“

2024 m. gegužės 28 d. Kaišiadorių r. Pravieniškių  lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ nuskambėjo išleistuvių šventė. Būsimus pirmokus, Pepė ir Karlsonas pakvietė pašokti, padainuoti, atlikti linksmąsias užduotis. Vaikams įteiktos dovanėlės, diplomai, patvirtinantys, kad baigė Priešmokyklinio ugdymo programą. Darželio kieme pasodintas ypatingas, tėvų dovanotas ąžuoliukas. Būsimiems pirmokams buvo palinkėta gražios, nuotykių ir įspūdžių kupinos vasaros bei sėkmės mokykloje. Renginys buvo pilnas džiaugsmo ir emocijų, vaikai su entuziazmu dalyvavo veiklose, o jų veiduose švietė šypsenos. Ačiū darželio bendruomenei už nuostabų renginį. Ačiū Dominyko tėveliams už galimybę pramogauti „Myliu kaime“ ir visiems grupės tėveliams už sukurtą šventę. Visų pastangos ir indėlis padarė šią dieną ypatingą ir nepamirštamą. Tikimės, kad būsimi pirmokai prisimins šią šventę ilgai ir su džiaugsmu žengs į naują gyvenimo etapą.

Teksto autorė mokytoja Alvyda Malinauskienė

Skip to content