Menu Close

Drugelių“ grupės išvyka į STEAM centrą

2026 m. gegužės 22 d. mažieji lankėsi Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos STEAM centre. Vaikai dalyvavo eksperimentinėje veikloje „Mielių burbuliukų paslaptis“ ir turėjo galimybę visais pojūčiais tyrinėti mielių savybes. Patys ruošė tešlą bandelėms. Kol bandelės kepė, mažieji atliko bandymą su mielėmis, cukrumi, vandeniu. Smalsiai stebėjo vykstančius procesus. Veiklą užbaigė animacinio  filmuko apie pagranduką žiūrėjimas, įspūdžių piešimas. Išvyka suteikė daug džiugių emocijų, naujų atradimų ir smagaus patyriminio mokymosi akimirkų.
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alvyda Malinauskienė
Skip to content