Menu Close

Vasario 16-osios šventė darželyje

Gyvenkime ir mylėkime pasaulį! Didžiuokimės tėvyne Lietuva!
Iškelkime laisvės Vėliavą į saulę. Ir būkime viena stipri šeima.

Vasario 16-oji pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją. Besiruošiant šiai šventei papuošėme lopšelio-darželio aplinką: trispalvės akcentais dabinome langus, grupes, vaikai kartu su mokytojomis dažė skraistes, kurios puošė juos per šventę. Prieš šventinę savaitę vyko įvairios veiklos, mokytojos ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, gamtos grožį, Lietuvos valstybės simbolius. Vasario 15 dieną vyko šventinis rytmetis. Lopšelio-darželio ugdytiniai, mokytojai, bendruomenė rinkosi į salę, pasipuošę savo gamintomis trispalvės spalvomis išmargintomis skraistėmis. Šventę pradėjome iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Skambėjo vaikų atliekamos dainos, muzikiniai kūriniai, šokiai, kurie buvo skirti šiai prasmingai šventei. Apsirengę išėjome į lauką ir sudalyvavome respublikiniame bėgime ,,Bėgimas su trispalve”.

Skip to content