Menu Close

Susitikimas su Kalėdų seneliu

Įspūdingu ir nuotaikingu paradu, Pravieniškių lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas”, prasidėjo kalėdinė šventė. Žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs šventiniai vaikučių kostiumai, šventinė muzika suteikė džiaugsmo visai darželio bendruomenei. Ypatingai džiaugiamės ir didžiuojamės  „Spinduliukų” grupės tėveliais, kurie kartu su savo mažaisiais, pasipuošę žavingais kostiumais, žengė spindinčiu taku į salę, šoko, dainavo, aktyviai dalyvavo visos šventės metu. 2023 m. gruodžio 21 d. įvyko žaismingas vaikučių susitikimas su Kalėdų seneliu. Kartu su Seneliu vaikai žaidė, šoko, dainavo daineles. Išdalinus dovanėles vaikučių  širdys  prisipildė  džiaugsmo ir laimės. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie gražiausios šventės, subūrė visą darželio bendruomenę ir sukūrė Kalėdinį stebuklą.
Skip to content