Menu Close

Pasaulinė vandens diena ,,Kelionė į vandens šalį”

Gamta vaikui iškelia daugybę klausimų: kas? kodėl? iš kur? kam? Vaikai smalsūs, jie nori rasti atsakymus, sužinoti, patirti. Kovo 23 –oji-pasaulinė vandens diena, todėl ,,Boružiukų” grupės mokytojos pasirinkimo savaitės temą „Užburiantis vanduo“. Visą  savaitę grupės vaikai dalyvavo įvairiose veiklose, žaisdami tyrinėjo, išbandė daiktus ir medžiagas, aptarė stebėjimų, bandymų rezultatus. Svarstė, kas būtų, jeigu vandens neliktų. Veikla buvo skirta dar kartą pakeliauti po stebuklingą vandens pasaulį, prisiminti, pagilinti jau turimas žinias ir sužinoti naujų dalykų apie vandenį, jo svarbą žmogui, augmenijai, gyvūnijai. Vaikai susipažino su stebuklingu augalu – Jericho rože. Tai Sacharoje augantis augalas, kuris ištisus mėnesius ar net metus gali išgyventi be vandens. Tačiau jam gavus vandens bent lašą, įvyksta stebuklas. Kiek buvo džiaugsmo vaikams, kai įmerktas sudžiūvęs gumulėlis pradėjo skleistis ir didėti. Stebuklas įvyko!  Beliko stebėti ir laukti, kada augalas sužaliuos.

Skip to content