Kaišiadorių švietimo ir sporto centras kartu su Kaišiadorių rajono savivaldybe organizavo piešinių ir plakatų konkursus „Saugi vaikystė“ ir „Gaisras“. Džiaugiamės galėdami pasveikinti Letą Žilinskaitę, laimėjusią I vietą bei Domą Žilinską laimėjusį III vietą konkurse „Gaisras“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje. Vaikų kūrybiniai darbai išsiskyrė spalvingumu, originalumu ir prasmingomis žinutėmis apie saugumą bei atsargų elgesį su ugnimi. Sveikiname Viltę Railaitę, Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytinę, užėmusią I vietą konkurse „Saugi vaikystė“. Mažoji kūrėja savo darbu atskleidė saugios aplinkos, draugystės ir atsakingo elgesio svarbą. 2026 m. gegužės 13 d. vyko konkurso laureatų apdovanojimų ceremonija. Jos metu jaunieji kūrėjai buvo apdovanoti diplomais ir prizais, o mokytojams įteiktos padėkos už vaikų kūrybiškumo ugdymą ir pasiruošimą konkursams. Ačiū ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Linai Špiniovai ir Jurgitai Šližauskienei už atsakingą darbą ir vaikų kūrybiškumo skatinimą.

Džiaugiamės ugdytinių pasiekimais piešinių konkursuose „Saugi vaikystė“ ir „Gaisras“